Wyciągi i trasy Nartoramy - Zieleniec

Nartorama Skyway Express

Kompleks NARTORAMA to nowoczesna kolej kanapowo – gondolowa ”Nartorama Skyway Express”z tunelem w drodze przecinającym Zieleniec oraz z pięcioma długimi trasami zjazdowymi.

Całkowita długość trasy kolei po stoku wynosi 780 m.

Ponadto do dyspozycji

 • Patyczak N – 1 transgraniczny (wahadłowo)
 • Patyczak N – 3
 • Patyczak N – 4
 • Diament D – 1 (talerzyk)
 • Diament D – 2 (talerzyk)

Wyciągi po liftingu z rozbudowanym systemem naśnieżania i oświetlenia.

Dla najmłodszych i tych, którzy stawiają pierwsze kroki bezpieczny wyciąg taśmowy N – T.

Godziny otwarcia

Od 9:00 – 22:00

Kolej - Nartorama Skyway Express

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej kolei kanapowo–gondolowej Nartorama Skyway Express w sezonie letnim jak i zimowym.

To świetny sposób na przygodę w rejonie gór Orlickich zarówno pieszą, rowerową jak i narciarską. Przejazdy koleją rozpoczynają się z dolnej stacji mieszczącej się poniżej drogi, a kończą zaledwie 150 m od Schroniska Masarykova Chata w Czechach.

Więcej informacji o cenie i czasie odjazdu w okresie letnim w cenniku.

Trasy zjazdowe

Zieleniec oferuje Państwu doskonale przygotowane trasy narciarskie, wśród których każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dopasowanego specjalnie do swoich potrzeb i umiejętności. Oferujemy Państwu trasy o różnym stopniu trudności, urozmaicone nartostrady, a także miejsca idealne dla najmłodszych, których rodzice chcą mieć pewność maksymalnego bezpieczeństwa i bezstresowej jazdy swoich pociech.

Nasze wyciągi i koleje spełnią oczekiwania zarówno początkujących narciarzy i snowboarderów, jak i użytkowników zaawansowanych, stawiających na najwyższą jakość zimowych przeżyć. Większość tras należących do Zieleniec Ski Arena jest oświetlona, więc można jeździć od rana do późnego wieczora. Stoki są regularnie dośnieżane i ratrakowane, wszystko z myślą o wygodzie użytkowania i zadowoleniu każdego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, teraz wszystkie trasy są w zasięgu Państwa ręki! Jeden karnet Ski Pass umożliwia państwu aż 21 km czystej radości i niezapomnianych przeżyć związanych z aktywnym wypoczynkiem w ośrodku narciarskim - Zieleniec Ski Arena.

Już nie będziecie mieli Państwo wątpliwości, gdzie spędzić ferie zimowe, weekend w górach, święta. Odpowiedź na pytanie - gdzie na narty w Polsce? - jest prosta. Zieleniec. To tutaj krzyżują się dwa wyciągi krzesełkowe - widok niesamowity, to tutaj powstaje kolej krzesełkowo-gondolowa. Widzieliście już coś takiego? Jeśli nie, a chcecie wybrać się na narty i zobaczyć rozwijający się w niezwykłym tempie ośrodek narciarski, to zapraszamy do Zieleńca.

Mapa wyciągów i tras narciarskich

Główne atuty stoków narciarskich na Zieleńcu:

 • Profesjonalnie przygotowane trasy, które są regularnie dośnieżane i ratrakowane
 • Zróżnicowanie tras, mamy trasy i wyciągi bezpieczne dla dzieci oraz początkujących, ale także zaawansowany narciarz / snowboardzista znajdzie dla siebie wyjątkowe i wymagające trasy
 • Większość naszych stoków jest oświetlona
 • Wystarczy 1 karnet na wszystkie nasze wyciągi
 • Mamy jedyne w Polsce (jeśli nie w Europie) skrzyżowanie dwóch wyciągów
 • Blisko parkingów i ośrodków narciarskich. Wystarczy wyjść z auta / ośrodka i już można zakładać narty :)
 • Z jednego końca Zieleńca na drugi, możemy dostać się nie ściągając nart
 • Super klimat i to dosłownie, Zieleniec jako jedyny w Polsce posiada mikroklimat zbliżony do alpejskiego, który "wymusza" na organizmie zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, co pozytywnie wpływa na samopoczucie :)
 • W sumie 21 kilometrów tras w tym najdłuższa ok. 3km
 • Wyciąg tranzytowy do Masarykovej Chaty w obu kierunkach, czyli wyciąg do Czech i z powrotem
 • Snowpark i rynna snowboardowa
 • Na szczyt stoków narciarskich, zabiorą Państwa nowoczesne kanapy z podgrzewanymi siedzeniami, osłoną przeciwwiatrową oraz gondole

Szusuj z nami!

Nartorama Skyway Express

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej kolei kanapowo – gondolowej "Nartorama Skyway Express" w sezonie letnim jak i zimowym. To świetny sposób na przygodę w rejonie gór Orlickich zarówno pieszą, rowerową jak i narciarską.

Przejazdy koleją rozpoczynają się z dolnej stacji mieszczącej się poniżej drogi, a kończą zaledwie 150 m od Schroniska Masarykova Chata w Czechach. Więcej informacji o cenie i czasie odjazdu w cenniku.

Zobacz więcej

Nasi partnerzy