Zieleniec Summer Park

Rezerwacja instruktora lub sprzętu pod numerem telefonu 724 037 440 w godzinach od 10:00 - 18:00

Namiastka zimy w środku lata? W Zieleńcu jest to możliwie. Oczywiście nie mamy na myśli czarów, mających przynieść opady śniegu. Jednak ośrodek Nartorama przez cały sezon letni umożliwia korzystanie z atrakcji, które na pewno pozwolą o zimie przynajmniej pomyśleć.

Wielu przyjeżdżających do Zieleńca latem gości, to pasjonaci sportów zimowych. Często wręcz nałogowi. Mimo że na razie nie zanosi się, aby w okolicy pojawił się jakiś lodowiec albo całoroczny stok narciarski, staramy się na każdy możliwy sposób również latem dać możliwość szusowania czy zjeżdżania ze stoków w przeróżnych formach.

Nie zapominajmy jednak, że Zieleniec latem to nie tylko zjazd na krechę na byle czym. To przede wszystkim piękna okolica, która daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku w przeróżnych formach - na rowerze, pieszo czy konno.

Wracając jednak od dostępnych w ośrodku Nartorama atrakcji nawiązujących do dyscyplin zimowych, gorąco polecić musimy kilka z nich. Oprócz silnych związku z narciarstwem są one przede wszystkim porcją doskonałej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu.

Rowery górskie

Samochodziki elektryczne - dla dzieci 3-7 lat

Quady - dla dzieci 8-14 lat

Quady - dla osób od 15 lat

Grasski – narty do jazdy po trawie

W tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości, do jakiej zimowej dyscypliny nawiązuje grasski. Oczywiście pamiętać należy, że i w tym przypadku obowiązują podobne jak w narciarstwie zimowym zasady - związane przede wszystkim z bezpieczeństwem. Kask, kije, odpowiedzialność za inne osoby będą w pobliżu. O tym pamiętać musi, kontrolując przy okazji prędkość poruszania się po stoku.

Mountainboard – deska do jazdy po trawie

Letnia odmiana snowboardu. Alternatywą dla ślizgu są w tym przypadku koła. Pamiętajmy, że i taka odmiana narciarstwa niesie za sobą spore szybkości oraz konieczność posiadania na przynajmniej minimalnym poziomie kondycji fizycznej. Jazda na mountainboardzie jest oczywiście doskonałą zabawą, będąc też dość wymagającym fizycznie i technicznie przedsięwzięciem.

Snowtubing – zjeżdżalnia pontonowa

To już jest jazda bez trzymanki (no może nie dosłownie, bo jednak czegoś trzymać się trzeba). Kapitalna zabawa dla wszystkich i niemal w każdym wieku. Jest szybkość, jest zjazd - czegóż chcieć więcej?

Nartorama – cennik atrakcje letnie 2017

Grasski

Narty do jazdy po trawie
90 min - 40 zł

Snowtubing

Zjeżdżalnia pontonowa
15 min - 10 zł

Rower górski

Dzień
25 zł

Kije Nordic walking

Dzień
10 zł

Mountainboard

Wypożyczenie
 
90 min - 40 zł
Szkolenie z instruktorem
90 min - 60 zł
Lekcja testowa z instruktorem
1 zjazd - 15zł

4 koła

Samochodzik elektryczny dla dzieci 3-7 lat
15 min - 15 zł
Quad Mini dla dzieci 8 - 14 lat
15 min - 15 zł
Quad dla osób od 15 lat
15 min - 15 zł

Nartorama SkyWay Express

Od 10:00 – 18:00

  • Oczywiście w trakcie każdego czerwcowego weekendu czynna będzie także kolej Nartorama SkyWay Express w godzinach od 10:00 do 18:00. Natomiast począwszy od lipca, kolej czynna będzie w tych godzinach codziennie (i tak aż do końca września).

Nartorama Skyway Express

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej kolei kanapowo – gondolowej "Nartorama Skyway Express" w sezonie letnim jak i zimowym. To świetny sposób na przygodę w rejonie gór Orlickich zarówno pieszą, rowerową jak i narciarską.

Przejazdy koleją rozpoczynają się z dolnej stacji mieszczącej się poniżej drogi, a kończą zaledwie 150 m od Schroniska Masarykova Chata w Czechach. Więcej informacji o cenie i czasie odjazdu w cenniku.

Zobacz więcej

Nasi partnerzy